شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل

>> تعریف مشتری یا کاربر

>> ارتباطات الکترونیکی

>> ثبت، پردازش و ارسال سفارش‌ها

>> ارسال رایگان

>> سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل به دقت مطالعه نمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی شهرتل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شهرتل از سوی کاربر است.

توجه: کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شهرتل منطبق با قوانین تجارت الکترونیک ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی رشهرتل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شهرتل به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی شهرتل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی شهرتل، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی شهرتل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@shahrtell.com اطلاع دهید. همچنین این خط، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی شهرتل را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش‌ها:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی شهرتل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. همچنین، از ساعت ۹ صبح الی ۲۰ بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارش‌ها به صورت تلفنی امکان‌پذیر می‌باشد. (چنانچه در ساعات دیگر شبانه روز از پاسخگویی تلفنی معذور شدیم، به خط پشتیبانی که دربالای صفحه اصلی درج شده است پیامک دهید و یا درواتس‌آپ و تلگرام همین شماره پیام خود را برای ما بفرستید.)
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی شهرتل به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی شهرتل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شهرتل به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شهرتل محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی شهرتل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شهرتل محفوظ است.

ارسال رایگان

چنان‌چه مبلغ کل خرید شما بیش از ۱۰۰ هزار تومان باشد، کالاهای خریداری شده به صورت رایگان ارسال خواهند شد. این ارسال برای شهر اصفهان به صورت پیک و برای سایر نقاط کشور با پست پیشتاز می‌باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی شهرتل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی شهرتل متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شهرتل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شهرتل، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی شهرتل جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شهرتل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شهرتل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی شهرتل محفوظ می‏‌دارد.